Hakkımızda
Marcapolo.com 2012 yılında online alışveriş sektörüne merhaba diyerek kısa sürede tüketicilerin güvenini kazanmış ve ürün çeşitliliği, ürün kalitesi, uygun fiyat garantisi, güvenli alışveriş ve zamanında teslimat gibi tüketicinin temel kriterlerini her zaman ön planda tutarak, satış sonrası destek ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Marcapolo.com, yaşamın her anına, sağlık, enerji ve mutluluk katacak, yaşam kalitesini yükseltecek ürün hizmet ve kavramları oluşturup müşteri memnuniyeti prensibi ve kaliteli hizmet anlayışından hareket ederek insanlığın hizmetine sunmaktadır.

Marcapolo.com güzelliğinizi düşünerek profesyonel cilt bakım kremlerini sizlere uygun fiyat ve kampanyalarla satışa sunuyor.
Marcapolo.com, günden güne gelişen ve büyüyen sağlık, güzellik, kişisel bakım sektöründe de sizlere en iyi hizmeti ve en uygun fiyat garantisini sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen markalarından olan Exuviance, Neostrata, Hamilton ve Isis Pharma cilt bakım ürünlerini çok uygun fiyatlarla ve kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz.

İnternet üzerinden “Sağlık ve Güzellik Ürünleri” pazarında dürüstlük, saygı ve kalitesinden ödün vermeden hizmet veren “Marcapolo” , sağlık ve güzellik ile ilgili ürünleri en uygun fiyatlar ve taksit seçenekleriyle karşılıyor. İnsan odaklı çalışma stratejimiz ile insanlarımızın yaşamlarında mutlu, sağlıklı ve bakımlı olmaları için onlara sağlık ve güzellik danışmanlığı sunuyoruz.